بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در 1401
بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در ۱۴۰۱

بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در ۱۴۰۱

اگر به دنبال خرید فرش ماشینی در سال ۱۴۰۱ هستید؛ در اینجا قصد داریم شما را با بهترین طرح های جدید فرش ماشینی در ۱۴۰۱ آشنا سازیم. از مهم ترین معیارها در انتخاب این طرح ها توجه به رنگ بندی، طرح و جدید بودن نقش بوده است که انتخاب آن کار آسانی نبوده است.

بهترین طرح های فرش ماشینی طلاکوب سال ۱۴۰۱

بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در 1401 طلاکوب

فرش ماشینی طرح طلاکوب

 

بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در 1401 طلاکوب 1

فرش ماشینی طرح طلاکوب

 

طرح‌هایی که در بهترین فرش های ماشینی طلاکوب در بالا مشاهده کردین، همگی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ هستند که در بافت آن از الیاف صد در صد آکریلیک استفاده شده است و بافت آن با بروزترین ماشین آلات بافندگی انجام شده است. از نظر رده قیمتی فرش‌های طلاکوب معرفی شده در رده فرش‌های گران قیمت بازار قرار می‌گیرند و جزء بهترین فرش‌های ماشینی از نظر جدید بودن رنگ‌آمیزی و طرح هستند و بدلیل تراکم بالا از ظرافت و زیبایی منحصربفردی برخوردار هستند. در ادامه به معرفی فرش‌های پرفروش در رنگبندی ‌های غیر طلاکوب  و سبک کلاسیک می‌پردازیم.

بهترین فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه با رنگ‌بندی کلاسیک سال ۱۴۰۱

بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در 1401 1200شانه

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه

 

همانطور که مشاهده کردین در فرش‌های ماشینی طرح طلاکوب از تعداد رنگ‌های کمتری در فرش استفاده شده بود و اصطلاحا به رنگ بندی آن لایت و مدرن گفته می‌شود. در رنگ‌بندی کلاسیک معمولا از تعداد رنگ‌های بیشتری استفاده می‌شود و ۸، ۹ و ۱۰ رنگ در کنار رنگ‌هایی ترکیب شده از دو رنگ (اسپورت) که تعداد رنگ‌ها را افزایش می‌دهد استفاده می‌شود. در ادامه به پرفروش‌ترین و بهترین طرح‌های فرش ۱۲۰۰ شانه با رنگ‌بندی کلاسیک اشاره می‌کنیم.

بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در 1401 1200 شانه

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه

فرش های ۱۲۰۰ شانه از پرفروش‌ترین طرح‌های فرش ماشینی در بازار هستند و بدلیل داشتن تنوع طرح و رنگ بالا از استقبال و فروش بالایی برخوردار است. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به ظرافت، زیبایی و لطافت این فرش اشاره کرد. از نظر قیمتی این فرش ماشینی بعد از فرش‌های ۱۵۰۰ شانه دارای بیشترین قیمت در بین فرش‌های موجود در بازار است. جهت خرید جدیدترین فرش‌های ۱۲۰۰ شانه بازار به صفحه خرید فرش ماشینی زندیه مراجعه کنید.

بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در 1401 700 شانه

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

در ادامه به معرفی چندطرح از بهترین فرش‌های ماشینی ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه که جزء طرح‌های پرفروش سال ۱۴۰۰ فرش زندیه بوده است می‌پردازیم. فرش‌های ماشینی ۷۰۰ شانه دارای قیمت مناسبی هستند و از نظر اقتصادی به صرفه هستند. فرش‌های ماشینی ۱۰۰۰ شانه بعد از ۷۰۰ شانه در رده‌ی بعدی قیمتی در مناسب‌ترین فرش‌های ماشینی موجود در بازار قرارمی‌گیرند. تفاوت فرش‌های ماشینی ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه در ظرافت و خاب آن‌ها است که معمولا فرش‌های تراکم پایین دارای قیمت پایین‌تر و وزن بالاتری هستند و فرش‌های تراکم بالاتر از نظر زیبایی دارای ظرافت بیشتری هستند ولی خاب کمتری دارند. پس از این نظر در هنگام خرید باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نمایید.

بهترین طرح های جدید فرش های ماشینی در 1401 700 شانه

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه