تماس با ما
فروشگاه من

تضمین بهترین قیمت

یکی از مزیت های نسبتی مجتمع فرش زندیه ارائه فرش با بهترین قیمت است، لذا به خریداران با اطمینان خاطر مضاعف کالا ارائه میشود که بر اساس آن، چنانچه تا 10 روز پس از خرید، خریدار اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن مابه التفاوت وجه از تولید کننده اخذ و در کمتر از ۲۴ ساعت،به حساب خریدار واریز خواهد شد.

شرایط استفاده از این خدمات :

  • برند و طرح یکسان
  • کالای اصل
  • شرایط گارانتی یکسان و اصل باشد
  • باتوجه به اینکه طرح فرش جزو اثر هنری محسوب میشوند؛ و ممکن است اثر یک طراح در کارخانه های متفاوت و با کیفیت های متفاوت تولیدگردد؛ لذا صرفا تشابه نقشه ملاک نمیباشد و شامل این طرح نمی گردد

 

تضمین بالاترین کیفیت

 

بازرسي و بازبيني کارشناسان فنی این مجتمع از فرآيندهای تولید فرش و اطمينان از انطباق پارامترهای تولید هر محصول با استانداردها مصوب در صنعت نساجی

 

تضمین اصالت

 

وجود کالا‌های غیراصل در بازار ایران به دلیل عدم حضور نمایندگی رسمی بسیاری از کارخانه های فرش ، مسأله‌ای شایع است و گاهی تفکیک فرش اصل از نمونه‌های غیر اصلی فرآیند پیچیده‌ای است. هدف ما رساندن فرش اصل و با کیفیت قابل اعتماد به دست مشتری در کنار حفظ حقوق برند‌های معتبرتولید کننده فرش که با ما همکاری می‌کنند می باشد . به این ترتیب مشتریانی که برتد های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند اینجا فرش با برند اصلی و معتبر را شناسایی و انتخاب کنند.

با این وجود، برخی از مشتریان تمایل به خرید فرش غیراصل مشابه طرح اصلی با هزینه بسیار کمتر دارند. برای مثال یک فرش غیراصل ممکن است قیمتی ۳۰٪ کمتر از برند اصلی خود داشته باشد و تعدادی از مشتریان با آگاهی از اصل نبودن این کالا، تمایل به خرید آن داشته باشند. ما برای حفظ حقوق برند‌های معتبر و ایجاد امکانی مطمئن برای ارائه سرویس به این گروه از مشتریان خود، از این پس ، در معرفی و شناسایی فرش غیراصل اطلاعات و آموزش از نحوه شناسایی را به مشتری اعلام میشود.

 

۵ سال خدمات پس از فروش

 

پس از انتخاب یک فرش ، بیشترین دغدغه خریدار ، خدمات پس از فروش است. ایجاد یک تیم مجرب و متخصص با ویژگیهای اخلاقی ورفتاری مناسب که بتواند باحفظ حرمت خریدار وبا ایجاد اعتماد وآرامش ، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد ازجمله برنامه‌هایی است که همواره دردستور کار ما بوده است. و ۵ سال خدمات پشتیبانی رابعنوان یکی ۵ ستاره های زندیه جهت ایجاد اطمینان و ارتباط پایدار با مشتریان ما میباشد .

 

ارسال رایگان

 

تمامی فرشهای که از ما خریداری و ثبت سفارش می شوند بصورت کاملاً رایگان به آدرس خریدار ارسال و تحویل داده خواهد شد.از این رو در هنگام دریافت فرش نیازی به پرداخت وجه به راننده و مامور ارسال نیست. (به استثنای وجوه مانده سفارشات پرداخت در محل) در صورتیکه مأمور حمل از شما تقاضای هزینه نمود ازپرداخت وجه به وی بپرهیزید و مراتب را به شعب زندیه اطلاع دهید. سفارشاتی که به هر دلایلی از قبیل مغایرت با سفارش ، نقص فنی، مشکل فیزیکی و یا مشکلات مشابه از نظر اختلاف در رنگ و طرح فرش پیش میآبد و به منظور تعویض به مجموعه فرش زندیه عودت می شود، در صورت تأیید وجود مشکل از سوی فرش زندیه بصورت رایگان دریافت و مجدداً ارسال خواهد شد.

با این حال هزینه ارسال و دریافت مجدد سفارشات مرجوعی که ادعای خریدار مبنی بر وجود مشکل که از سوی کارشناسان خدمات پس از فروش زندیه تأیید نشود با خریدار خواهد بود.

 

طراحی دکور منزل قبل از خرید فرش

 

 

مشاوره تخصصی فرش

 

 

مرمت ریشه وشیرازه فرش

 

ریشه و شیرازه فرش هر خریدار از تاریخ صدور فاکتور به مدت 10 سال، دارای گارانتی تعویض یا تعمیر رایگان می باشد .درصورت بروز هرگونه اشکال فنی ارائه فاکتورخرید فرش ، الزامی می باشد

 

خدمات ویژه شستشوی فرش

 

خدمات ویژه جهت برای یک بار شستشوی فرش با تخفیف ویژه ، ارایه میگردد . ( جهت استفاده از خدمات ویژه شستشو شماره شماره فاکتور را به پیج اینستاگرام فرش زندیه ارسال نمایید تا درخواست شما ثبت و هماهنگی جهت ارایه خدمات قالیشویی انجام پذیرد . ارائه اصل کارت تخفیف زمان استفاده از ابن خدمات الزامی است.

 

خدمات آموزش و راهنمای لکه زدایی فرش

 

یکی از مشکلاتی که برای فرش ها ممکن است رخ دهد بوجود آمدن لکه های مختلف روی آنها است. ایران ناز، پاک کردن هر کدام از این لکه ها نیز روشی مخصوص به خودشان را دارند چرا که در صورت عدم توجه ممکن است فرش از آنچه هست خراب تر شود. در اینجا به نحوه پاک کردن تعدادی از این لکه ها اشاره می کنیم.

 

لکه چای و قهوه

لکه چای و قهوه روی فرش و موکت مانند لکه زدایی شیر است و باید ابتدا اضافی آن را برداشت و با آب نیمه گرم و مقداری پودر لباس شویی و اسفنج آن را تمیز کرد و اگر لکه ها باز باقی ماند از آب اکسیژنه ۵ درصد و مقداری آب لکه زدایی را ادامه دهید تا خوب پاک گردد و سپس با دستمال محل را خشک کنید و مالش دهید تا زیبایی خود را پیدا کند و مثل قبل تمیز و زیبا گردد.

 

لکه چسب

لکه چسب ها از جمله سمج ترین لکه هایی هستند که می توان از آن ها نام برد. این لکه ها می توانند فرش شما را از بین ببرند چرا که وارد تار و پود فرش می شوند. برای پاک کردن این لکه ها ابتدا به اندازه یک قاشق غذاخوری مایع تمیز کننده با PH متوسط را با مقداری آب ولرم مخلوط کنید و همچنین می توانید مقداری نیز آمونیاک به آن اضافه کنید تا چسب ها را به راحتی بتوانید پاک کنید. البته توجه داشته باشید که درصورت استفاده زیاد از آمونیاک ممکن است فرش شما زودتر پوسیده شود.

 

لکه قطرات شمع

شاید گاهی برای شما رخ بدهد که اشک های شمع در تولدها و یا در زمان قطعی برق روی زمین افتاده و لکه هایی را به وجود آورد. برای حل این مشکل یک کاغذ قهوه ای رنگ یا یک کاغذ خشک کن روی نقطه مور دنظر بگذارید و سپس یک اتوی داغ را روی خشک کن یا پاکت بگذارید پس از چند دقیقه شمع به کاغذ می چسبد در صورت لزوم این کار را چند بار تکرار کنید

 

تنباکو و نیکوتین

این لکه ها از جمله سرسخت ترین و محتمل ترین لکه هایی هستند که می توانید روی فرش پیدا کنید. این نکته را در خاطر داشته باشید که بهترین پاک کننده برای این لکه ها گلیسیرین است. در ابتدا مقداری از گلیسیرین را روی محل مورد نظر بریزید و به آرامی آن را تمیز کنید سپس دوباره این کار را انجام دهید و مقداری لکه پاک کن نیز روی آن بریزید و برای نیم ساعت آن را روی محل بگذارید سپس آن را بشویید. با این کار باید تمام لکه های حاصل را از بین برود.

 

لکه دوده

یکی از لکه هایی که شاید کمتر با آن روبه رو شوید لکه های دوده است. البته بهتر است با نحوه تمیز کردن آن آشنا باشید تا در زمان نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. برای از بین بردن آثار دوده بویژه بر روی فرش یا موکت تیره بایستی مقداری نمک روی لکه بپاشید.

 

لکه آدامس

برای از بین بردن لکه آدامس بایستی از یخ استفاده کرد بدین صورت که قطعات یخ را روی آدامس قرار دهید تا آنکه کاملاً سخت و شکننده شود سپس برای از بین بردن آثار آن از یک ماده شوینده استفاده کنید. البته به غیر از یخ می توانید از سفیده تخم مرغ نیز استفاده کنید همچنین روش استفاده از آن نیز به مانند یخ است.

 

لکه جوهر خودکار

در خانه هایی که دانش آموزها هستند این لکه بسیار زیادی دیده می شود. برای این منظور مقدار زیادی اسپری موی مخصوص روی لکه بپاشید. بگذارید خشک شود سپس به آرامی با محلول آب و سرکه آن را تمیز کنید. البته توجه داشته باشید که میزان سرکه ای که استفاده می کنید به اندازه ای نباشید که تارهای فرش را خراب کند.